Závod pořádají přátelé sportu a dobré nálady za podpory obce Bílovice nad Svitavou


Do začátku dalších závodů zbývá

348dnů, 16hodin a 30minut


Závod technicky zajišťuje
oddíl ROB SK Radiosport Bílovice nad Svitavou




Video z bílovické televize je na adrese

www.youtube.com/watch?v=xsLClHopLEI od 44:25min.





Výsledkové listiny 2018

Počet závodníků: 171
Letošní nejlepší čas: Suchánek Michal  22,51
Nejstarší závodník: Hažmuk Zdenek  75

Dívky 3-6 let
1.Frkalová Lucie59,09
2.Brandejsová Veronika1:04,67
3.Dohnalová Marie1:21,29
4.Frkalová Patricie1:21,76
5.Vlčková Veronika1:50,46
6.Drncová Magdaléna1:54,97
7.Matulová Markéta2:23,26
Dívky 7-10 let
1.Hrdá Viktorka39,40
2.Poláková Gabriela41,21
3.Teplá Kateřina45,22
4.Klieštiková Lenka47,80
5.Uhříková Barbora48,27
6.Ondrášková Nina49,69
7.Kowalová Klára50,11
8.Marková Eva50,22
9.Šeráková Jana53,38
10.Uhříková Karolina53,72
11.Mendelová Amálie56,03
12.Šeráková Iva57,19
13.Králová Ivana57,48
14.Švehláková Šárka1:09,35
Dívky 11-14 let
1.Kutějová Petra32,76
2.Klieštiková Šárka34,24
3.Kučerová Kateřina35,54
4.Alexová Barbora35,91
5.Dostálová Lenka35,94
6.Kubinová Adéla36,95
7.Doubková Aneta38,49
8.Teplá Jana39,03
9.Staňková Věra40,74
10.Švecová Karolína40,85
11.Marková Anna42,36
12.Žaliová Eliška43,84
13.Hažmuková Jarmila43,90
14.Žaliová Barbora44,38
15.Staňková Anežka 53,21
Dívky 15-17let
1.Chřibková Šárka31,45
2.Kielarová Hana31,96
3.Krejčí Terezka32,90
Ženy 18-34 let
1.Prosserová Kateřina31,94
2.Havlíčková Martina32,43
3.Meixnerová Karla33,86
4.Jemelíková Vendula35,33
5.Matulová Iva38,09
6.Grycová Veronika40,90
7.Brázdová Martina44,33
8.Lázničková Veronika59,84
Ženy 35-49 let
1.Hamšíková Romana33,22
2.Hažmuková Pavla37,25
3.Tomášová Vlasta40,09
4.Uhříková Gabriela42,17
5.Kaslová Alena47,15
6.Mlejnková Renata50,29
7.Krbová Jitka51,98
8.Krejčí Jana 52,84
9.Bžatková Romana56,90
10.Mendlíková Dana58,74
11.Králová Renata1:03,06
Ženy 50-100 let
1.Slabáková Lenka40,84
2.Machalová Jana52,99
3.Jadrníčková Hana53,07
4.Bednářová Marie1:13,33
Chlapci 3-6 let
1.Hloušek Martin57,34
2.Mendel Alex1:10,07
3.Trňáček Filip1:10,36
4.Burdilák Robin2:13,57
Chlapci 7-10 let
1.Tomáš Viktor36,75
2.Kristek Jakub37,27
3.Krešl Jáchym42,89
4.Krejčí Mikuláš 43,31
5.Brandejs Vojtěch43,77
6.Hrdý Samuel45,58
7.Hloušek David47,82
8.Mlejnek Filip49,02
9.Hrdý Adam49,43
10.Krešl Vojtěch 50,47
11.Čoupek Jakub50,72
12.Frkal Tomáš52,47
13.Krejčí Metoděj 53,33
14.Švanda Jakub1:01,00
15.Wisz Jan1:08,20
Chlapci 11-14 let
1.Kristek Adam28,59
2.Hamšík Václav30,50
3.Chmelík Albert31,48
4.Morávek Jiří31,56
5.Hažmuk Jáchym33,22
6.Kasl David33,74
7.Vach Richard34,37
8.Šicner Štěpán34,45
9.Tomáš Vojtěch35,66
10.Povolný Daniel35,67
11.Beluško Daniel36,70
12.Klieštik Petr36,95
13.Morávek Lukáš37,08
14.Tomášek Jáchym37,54
15.Lebart Daniel44,04
Chlapci 15-17 let
1.Kiesel Lukáš25,29
2.Adamec Radek25,34
3.Priessnitz Martin25,69
4.Fojt Ondřej28,54
5.Kala Jakub35,27
Muži 18-39 let
1.Suchánek Michal22,51
2.Juránek Štěpán24,46
3.Suchánek Daniel24,50
4.Adamec Petr25,35
5.Vank Pavel25,50
6.Chřibek Marek26,25
7.Čoupek Jan27,44
8.Švanda Daniel28,03
9.Vach Karel30,24
10.Halámka Tomáš32,01
11.Brandejs Kamil32,89
12.Hronek Jaroslav33,34
13.Srna Jan33,72
14.Pejta Ivan34,32
15.Chládek Pavel38,41
16.Kowal Martin38,90
17.Stodůlka Lukáš40,27
18.Krejčíř Jan41,76
19.Bina Petr43,03
20.Tioka Petr46,41
21.Jirák Tomáš 49,49
22.Drnec Miroslav52,52
23.Frkal Pavel1:00,94
Muži 40-54 let
1.Tomáš Vladimír25,36
2.Kalvoda Stanislav25,95
3.Kristek Martin27,06
4.Beluško Marek28,44
5.Chřibek Martin29,15
6.Maixner Patrik29,34
7.Schick Jindřich30,45
8.Horák Petr31,12
9.Ondrášek Roman31,27
10.Trňáček Tomáš32,33
11.Kasl Ondřej32,49
12.Šicner Michal32,69
13.Doubek Michal33,49
14.Kielar Jiří34,16
15.Vrtek Filip34,43
16.Krešl Vladimír 34,91
17.Hažmuk Ivo35,86
18.Mlejnek Zbyněk36,14
19.Ustohal Radovan37,03
20.Chalk Steve38,84
21.Zřídkaveselý Martin39,77
22.Krejčí Miroslav41,17
23.Uhřík Jaromír41,24
24.Smrž Martin42,66
25.Fiala Karel1:17,40
Muži 55-100 let
1.Krejčí František35,06
2.Roštínský Jaromír36,45
3.Fojt Leoš42,13
4.Tureček Zdeněk42,64
5.Juránek51,24
6.Sobotka Ivan1:06,60
7.Mach Luděk1:15,01
8.Hažmuk Zdenek1:44,08
9.Mach Jiří1:48,08
Pes se svým pánem
1.Minařík Michal27,72
2.Horák Petr29,05
3.Trňáček Tomáš31,76
4.Klieštik Jiří34,57
5.Horáček Kamil35,71
6.Dostálová Lenka38,40
7.Pospíšil Petr45,11
8.Belušková Nela45,37
9.Dostál Petr55,24
10.Dostálová Alice1:00,82


Děkujeme všem, kdo nás podpořili i v tomto ročníku a tím pomohli uskutečnit tuto tradiční akci.



Zde je seznam sponzorů, kteří podpořili tento ročník.
Děkujeme.


Věcné dary:
Kernun - TNS
PRIMIS, s.r.o.
Chodec.com
Pekárna Bílovice nad Svitavou
T-Shock
KTS ekologie s.r.o.
M.P.A. Service
LUBSTAR THE OIL COMPANY
Restaurace Obecní hospoda
Bílovická cukrárna
Výletní restaurace Sokolovna
FORS CS, spol.s.r.o.
Finanční dary:
Jihomoravský kraj
Obec Bílovice nad Svitavou
PRIMIS, s.r.o.
ADAVAK s.r.o
Vodárenská akciová společnost Brno-venkov
Pavel Gruber - zámečnictví


Spolupráce
Obec Bílovice nad Svitavou
SDH Bílovice nad Svitavou
Rádio Krokodýl
2BMEDIA.cz







Na těchto stránkách můžete použít "Knihu návštěv"
a napsat nám Vaše zážitky ze závodů.

Pokud máte nějakou zajímavou fotografii a chtěli byste ji zveřejnit
na těchto stránkách, můžete ji poslat na tuto emailovou adresu.

A jestli se Vám v Bílovicích na Silvestra líbilo, tak budeme rádi,
když v roce 2019 přijdete znovu.
© 2018  vytvořil a spravuje 2BMEDIA.cz