Malá fotogalerie letošního ročníku

Velká fotogalerie Pavla Krejčího



Výsledkové listiny 2017

Počet závodníků: 157
Letošní nejlepší čas: Suchánek Michal  23,17
Nejstarší závodník: Lech Jiří  80

Dívky 3-6 let
1.Machová Nela1:13,85
2.Machová Aneta 1:46,15
3.Konečná Karolína1:59,62
Dívky 7-10 let
1.Hrdá Viktorie41,50
2.Poláková Gabriela44,01
3.Jankovská Lenka44,96
4.Doubková Aneta48,17
5.Markova Lucie52,59
6.Marková Eva55,58
7.Šeráková Jana1:01,03
8.Matejová Soňa1:05,31
9.Šeráková Iva1:07,01
10.Bartošíková Soňa1:24,40
11.Adámková Sára1:39,56
Dívky 11-14 let
1.Kielarová Hana35,29
2.Kutějová Petra37,00
3.Prudíková Nikol38,18
4.Švecová Karolína38,59
5.Belušková Nela43,09
6.Marková Anna44,43
7.Hažmuková Jarmila48,88
8.Klimentová Sabina52,93
Dívky 15-17let
1.Krejčí Terezie32,85
2.Saviola Tatiana34,43
3.Kieselová Michaela35,34
4.Pohlová Adéla36,88
Ženy 18-34 let
1.Havlíčková Martina30,21
2.Prosserová Kateřina33,29
3.Meixnerová Karla33,30
4.Vojtíšková Markéta40,51
5.Forstová Tereza42,34
6.Slaná Michaela49,97
7.Jonáková Zuzana51,48
Ženy 35-49 let
1.Hamšíková Romana34,50
2.Hažmuková Pavla35,17
3.Tomášová Vlasta38,95
4.Kristková Lenka39,43
5.Suchánková Renata42,80
6.Adámková Blanka44,61
7.Kaslová Alena46,10
8.Hloušková Radka52,49
9.Bžatková Romana1:00,00
10.Spáčilová Petra1:02,91
11.Doubková Martina1:05,95
Ženy 50-100 let
1.Smrčková Jana42,70
2.Slabáková Lenka53,45
3.Jadrnickova Hana55,13
4.Vernerová Dagmar1:10,73
5.Reznerová Iva1:46,75
Chlapci 3-6 let
1.Hrdý Adam58,51
2.Prudík Adam1:02,94
3.Bartošík Pavel1:24,50
4.Hažmuk Zbyšek1:33,39
5.Zavadil Ondřej2:35,40
Chlapci 7-10 let
1.Bartoš Ondřej35,65
2.Tomáš Vojtěch37,02
3.Suchánek Adam37,13
4.Kristek Jakub38,76
5.Tomáš Viktor39,85
6.Beluško Daniel40,73
7.Mateja Jiří41,21
8.Kučera Adam43,60
9.Lebarth Daniel46,29
10.Brandeis Vojtěch47,61
11.Hrdý Samuel51,85
12.Kudlička Jan52,93
13.Hloušek David54,94
14.Krejčí Mikuláš55,99
15.Lank Lukáš56,06
16.Krešl Jáchym58,21
17.Krešl Vojtěch58,65
18.Prudík Matěj1:04,30
19.Krejčí Metoděj1:08,17
20.Horáček Robert1:12,50
Chlapci 11-14 let
1.Kiesel Lukáš24,13
2.Adamec Radek26,92
3.Čermák Ondřej27,16
4.Hrdý Filip27,51
5.Kristek Adam31,60
6.Morávek Jiří33,98
7.Žáček Patrik35,19
8.Hamšík Václav36,90
9.Žáček Lukáš38,00
10.Vach Richard38,11
11.Hažmuk Jáchym38,43
12.Toman Jakub38,98
13.Kasl David41,91
14.Morávek Lukáš44,35
15.Čepelák Jakub51,14
16.Vyhnal Jakub52,16
Chlapci 15-17 let
1.Priessnitz Martin24,64
2.Adamec Petr25,43
3.Kala Jakub36,79
Muži 18-39 let
1.Suchánek Michal23,17
2.Juránek Štěpán23,28
3.Suchánek Daniel23,94
4.Vank Pavel25,64
5.Chřibek Marek26,01
6.Klezl David27,10
7.Piňos Ondřej27,21
8.Kinc Martin27,55
9.Brzokoupil Vladimír27,57
10.Piňos Jakub27,92
11.Konečný Robert28,88
12.Hojsák Aleš29,30
13.Vojtíšek Jiří30,32
14.Vach Karel30,68
15.Herman Jan30,77
16.Oral Martin30,84
17.Žižka Martin30,90
18.Brandeis Kamil32,20
19.Kozánek Petr32,38
20.Hronek Jaroslav35,07
21.Srna Jan35,51
22.Pejta Ivan40,22
23.Krejčíř Jan41,39
Muži 40-54 let
1.Tomáš Vladimír24,59
2.Kalvoda Stanislav26,54
3.Kristek Martin27,18
4.Beluško Marek27,62
5.Chřibek Martin29,15
6.Meixner Patrik29,25
7.Schick Jindřich31,14
8.Horáček Kamil32,52
9.Doubek Michal32,60
10.Vrtek Filip34,30
11.Piňos Petr34,92
12.Hažmuk Ivo35,41
13.Krešl Vladimír36,09
14.Šimek Miroslav37,12
15.Roštínský Jaromír37,28
16.Brtník Jiří38,33
17.Krejčí Miroslav41,70
18.Suchánek Zdeněk42,59
19.Adamec Jiří48,11
20.Vyhnal David5:97,5
21.Vakula Josef1:37,12
Muži 55-100 let
1.Skyba Martin31,52
2.Sláma Richard34,71
3.Krejčí František35,91
4.Vank Pavel36,35
5.Štípek Miroslav39,82
6.Fojt Leoš43,37
7.Necid Jan44,54
8.Tureček Zdeněk48,58
9.Pivoňka Stanislav58,16
10.Zavadil Josef1:01,72
11.Mach Luděk1:07,17
12.Vřešťál Jan1:10,65
13.Vašíček Josef1:18,87
14.Lech Jiří1:22,18
15.Hažmuk Zdeněk1:35,58
Pes se svým pánem
1.Minařík Michal27,34
2.Bíla Michal32,19
3.Hažmuková Pavla38,53
4.Zavadilová Šárka44,21
5.Ted Nikol1:14,53

Výsledkové listiny 2017

Počet závodníků: 171
Letošní nejlepší čas: Suchánek Michal  22,51
Nejstarší závodník: Hažmuk Zdenek  75

Dívky 3-6 let
1.Frkalová Lucie59,09
2.Brandejsová Veronika1:04,67
3.Dohnalová Marie1:21,29
4.Frkalová Patricie1:21,76
5.Vlčková Veronika1:50,46
6.Drncová Magdaléna1:54,97
7.Matulová Markéta2:23,26
Dívky 7-10 let
1.Hrdá Viktorka39,40
2.Poláková Gabriela41,21
3.Teplá Kateřina45,22
4.Klieštiková Lenka47,80
5.Uhříková Barbora48,27
6.Ondrášková Nina49,69
7.Kowalová Klára50,11
8.Marková Eva50,22
9.Šeráková Jana53,38
10.Uhříková Karolina53,72
11.Mendelová Amálie56,03
12.Šeráková Iva57,19
13.Králová Ivana57,48
14.Švehláková Šárka1:09,35
Dívky 11-14 let
1.Kutějová Petra32,76
2.Klieštiková Šárka34,24
3.Kučerová Kateřina35,54
4.Alexová Barbora35,91
5.Dostálová Lenka35,94
6.Kubinová Adéla36,95
7.Doubková Aneta38,49
8.Teplá Jana39,03
9.Staňková Věra40,74
10.Švecová Karolína40,85
11.Marková Anna42,36
12.Žaliová Eliška43,84
13.Hažmuková Jarmila43,90
14.Žaliová Barbora44,38
15.Staňková Anežka 53,21
Dívky 15-17let
1.Chřibková Šárka31,45
2.Kielarová Hana31,96
3.Krejčí Terezka32,90
Ženy 18-34 let
1.Prosserová Kateřina31,94
2.Havlíčková Martina32,43
3.Meixnerová Karla33,86
4.Jemelíková Vendula35,33
5.Matulová Iva38,09
6.Grycová Veronika40,90
7.Brázdová Martina44,33
8.Lázničková Veronika59,84
Ženy 35-49 let
1.Hamšíková Romana33,22
2.Hažmuková Pavla37,25
3.Tomášová Vlasta40,09
4.Uhříková Gabriela42,17
5.Kaslová Alena47,15
6.Mlejnková Renata50,29
7.Krbová Jitka51,98
8.Krejčí Jana 52,84
9.Bžatková Romana56,90
10.Mendlíková Dana58,74
11.Králová Renata1:03,06
Ženy 50-100 let
1.Slabáková Lenka40,84
2.Machalová Jana52,99
3.Jadrníčková Hana53,07
4.Bednářová Marie1:13,33
Chlapci 3-6 let
1.Hloušek Martin57,34
2.Mendel Alex1:10,07
3.Trňáček Filip1:10,36
4.Burdilák Robin2:13,57
Chlapci 7-10 let
1.Tomáš Viktor36,75
2.Kristek Jakub37,27
3.Krešl Jáchym42,89
4.Krejčí Mikuláš 43,31
5.Brandejs Vojtěch43,77
6.Hrdý Samuel45,58
7.Hloušek David47,82
8.Mlejnek Filip49,02
9.Hrdý Adam49,43
10.Krešl Vojtěch 50,47
11.Čoupek Jakub50,72
12.Frkal Tomáš52,47
13.Krejčí Metoděj 53,33
14.Švanda Jakub1:01,00
15.Wisz Jan1:08,20
Chlapci 11-14 let
1.Kristek Adam28,59
2.Hamšík Václav30,50
3.Chmelík Albert31,48
4.Morávek Jiří31,56
5.Hažmuk Jáchym33,22
6.Kasl David33,74
7.Vach Richard34,37
8.Šicner Štěpán34,45
9.Tomáš Vojtěch35,66
10.Povolný Daniel35,67
11.Beluško Daniel36,70
12.Klieštik Petr36,95
13.Morávek Lukáš37,08
14.Tomášek Jáchym37,54
15.Lebart Daniel44,04
Chlapci 15-17 let
1.Kiesel Lukáš25,29
2.Adamec Radek25,34
3.Priessnitz Martin25,69
4.Fojt Ondřej28,54
5.Kala Jakub35,27
Muži 18-39 let
1.Suchánek Michal22,51
2.Juránek Štěpán24,46
3.Suchánek Daniel24,50
4.Adamec Petr25,35
5.Vank Pavel25,50
6.Chřibek Marek26,25
7.Čoupek Jan27,44
8.Švanda Daniel28,03
9.Vach Karel30,24
10.Halámka Tomáš32,01
11.Brandejs Kamil32,89
12.Hronek Jaroslav33,34
13.Srna Jan33,72
14.Pejta Ivan34,32
15.Chládek Pavel38,41
16.Kowal Martin38,90
17.Stodůlka Lukáš40,27
18.Krejčíř Jan41,76
19.Bina Petr43,03
20.Tioka Petr46,41
21.Jirák Tomáš 49,49
22.Drnec Miroslav52,52
23.Frkal Pavel1:00,94
Muži 40-54 let
1.Tomáš Vladimír25,36
2.Kalvoda Stanislav25,95
3.Kristek Martin27,06
4.Beluško Marek28,44
5.Chřibek Martin29,15
6.Maixner Patrik29,34
7.Schick Jindřich30,45
8.Horák Petr31,12
9.Ondrášek Roman31,27
10.Trňáček Tomáš32,33
11.Kasl Ondřej32,49
12.Šicner Michal32,69
13.Doubek Michal33,49
14.Kielar Jiří34,16
15.Vrtek Filip34,43
16.Krešl Vladimír 34,91
17.Hažmuk Ivo35,86
18.Mlejnek Zbyněk36,14
19.Ustohal Radovan37,03
20.Chalk Steve38,84
21.Zřídkaveselý Martin39,77
22.Krejčí Miroslav41,17
23.Uhřík Jaromír41,24
24.Smrž Martin42,66
25.Fiala Karel1:17,40
Muži 55-100 let
1.Krejčí František35,06
2.Roštínský Jaromír36,45
3.Fojt Leoš42,13
4.Tureček Zdeněk42,64
5.Juránek51,24
6.Sobotka Ivan1:06,60
7.Mach Luděk1:15,01
8.Hažmuk Zdenek1:44,08
9.Mach Jiří1:48,08
Pes se svým pánem
1.Minařík Michal27,72
2.Horák Petr29,05
3.Trňáček Tomáš31,76
4.Klieštik Jiří34,57
5.Horáček Kamil35,71
6.Dostálová Lenka38,40
7.Pospíšil Petr45,11
8.Belušková Nela45,37
9.Dostál Petr55,24
10.Dostálová Alice1:00,82


Děkujeme všem, kdo nás podpořili a tím pomohli uskutečnit tuto tradiční akci.



Zde je seznam sponzorů, kteří podpořili tento ročník.
Děkujeme.


Věcné dary:
Kernun - TNS
PRIMIS, s.r.o.
KTS ekologie s.r.o.
Restaurace U Ševčíků
Výletní restaurace Sokolovna
Restaurace Obecní hospoda
T-Shock
BUBI - Karel Buchtel
Pekárna Bílovice nad Svitavou
FORS CS, spol.s.r.o.
Bílovická cukrárna
Rádio Krokodýl
Chodec.com
Finanční dary:
Obec Bílovice nad Svitavou
Jihomoravský kraj
PRIMIS, s.r.o.
Pavel Gruber - zámečnictví
Vodárenská akciová společnost Brno-venkov
ADAVAK s.r.o


© 2018  vytvořil a spravuje 2BMEDIA.cz