Fotogalerie letošního ročníku

Výsledkové listiny 2016

Počet závodníků: 145
Letošní nejlepší čas: Suchánek Michal  22,98
Nejstarší závodník: Sobotka František  77let





dívky 3 - 6 let
1. Marková Eva 1:08,46
2. Matejová Soňa 1:12,26
3. Šeráková Iva 1:14,44



chlapci 3 - 6 let
1. Prudík Matěj 1:05,10
2. Hrdý Adam 1:05,42
3. Horáček Robeert 1:21,23



dívky 7 - 10 let
1. Kutějová Petra 37,46
2. Švecová Karolína 44,59
3. Jankovská Lenka 46,30



chlapci 7 - 10 let
1. TomᚠVojtěch 40,30
2. Suchánek Adam 41,22
3. Kasl David 41,66



dívky 11 - 14 let
1. Krejčí Terezie 33,21
2. Božková Kateřina 35,78
3. Prudíková Nikol 37,22



chlapci 11 - 14 let
1. Kiesel Lukᚠ25,34
2. Minařík Pavel 27,76
3. Adamec Radek 28,28



dívky 15 - 17 let
1. Pavlíčková Gabriela 57,81
 
 



chlapci 15 - 17 let
1. Suchánek Daniel 23,70
2. Adamec Petr 24,33
3. Priessnitz Martin 25,18



ženy 18 - 34 let
1. Klučinová Eliška 28,54
2. Havlíčková Martina 30,52
3. Meixnerová Karla 32,40



muži 18 - 39 let
1. Suchánek Michal 22,98
2. Kocáb Vojtěch 23,13
3. Vank Pavel ml. 24,99



ženy 35 - 49 let
1. Hamšíková Romana 33,87
2. Hažmuková Pavla 35,28
3. Šicnerová Lenka 39,95



muži 40 - 54 let
1. TomᚠVladimír 25,04
2. Kristek Martin 27,80
3. Meixner Patrik 29,00



ženy 50 - 100 let
1. Slabáková Lenka 46,46
2. Jadrníčková Hana 51,66
3. Machalová Jana 54,69



muži 55 - 100 let
1. Krejčí František 35,95
1. Vank Pavel 36,03
3. Necid Jan 41,09



pes se svým pánem
1. Charlie a Minařík Michal 25,24
2. Argy+Horáček Kamil 35,95
3. Nela+Zavadil Josef 40,42


(Foto: Ing. Valerie Helánová)

Dívky 3-6 let
PořadíJménoČas
1.Marková Eva1:08,46
2.Matejová Soňa1:12,26
3.Šeráková Iva1:14,44
Dívky 7-10 let
PořadíJménoČas
1.Kutějová Petra37,46
2.Švecová Karolína44,59
3.Jankovská Lenka46,30
4.Hrdá Viktorie48,43
5.Průšová Viola49,68
6.Hanáková Barbora50,09
7.Hažmuková Jarmila51,79
8.Marková Anna52,88
9.Hrňová Lucie 52,91
10.Žaliová Barbora53,06
11.Doubková Aneta56,01
12.Šeráková Jana1:02,66
13.Průšová Tatiana1:05,99
Dívky 11-14 let
PořadíJménoČas
1.Krejčí Terezie33,21
2.Božková Kateřina35,78
3.Prudíková Nikol37,22
4.Daňková Justýna37,44
5.Švecová Markéta37,75
6.Pokorná Daniela38,75
7.Kučerová Katka42,12
8.Průšová Elena42,42
9.Gabrhelová Kristýna44,75
10.Žaliová Eliška47,41
11.Hraničková Markéta53,79
12.Marková Lucie1:00,43
Dívky 15-17let
PořadíJménoČas
1.Pavlíčková Gabriela57,81
   
   
Ženy 18-34 let
PořadíJménoČas
1.Klučinová Eliška28,54
2.Havlíčková Martina30,52
3.Meixnerová Karla32,40
4.Prosserová Kateřina33,13
5.Nedomová Lucie35,58
6.Zimová Kateřina43,10
7.Koutná Lenka43,38
Ženy 35-49 let
PořadíJménoČas
1.Hamšíková Romana33,87
2.Hažmuková Pavla35,28
3.Šicnerová Lenka39,95
4.Tomášová Vlasta39,96
5.Suchánková Renata45,48
6.Trnková Klára47,28
7.Zimová Lenka1:22,31
Ženy 50-100 let
PořadíJménoČas
1.Slabáková Lenka46,46
2.Jadrníčková Hana51,66
3.Machalová Jana54,69
4.Bednářová Marie1:18,86
Chlapci 3-6 let
PořadíJménoČas
1.Prudík Matěj1:05,10
2.Hrdý Adam1:05,42
3.Horáček Robert1:21,23
4.Prudík Adam1:22,01
5.Hažmuk Zbyšek2:18,34
6.Průša Jiří2:32,89
Chlapci 7-10 let
PořadíJménoČas
1.TomᚠVojtěch40,30
2.Suchánek Adam41,22
3.Kasl David41,66
4.Kučera David42,00
5.Morávek Lukáš43,06
6.TomᚠViktor45,23
7.Mateja Jiří46,63
8.Kristek Jakub49,58
9.Hrdý Samuel52,99
10.Hájek Lukáš1:01,10
11.Kudlička Jan1:08,09
12.Žatecký Albert1:22,14
Chlapci 11-14 let
PořadíJménoČas
1.Kiesel Lukáš25,34
2.Minařík Pavel27,76
3.Adamec Radek28,28
4.Kristek Adam35,70
5.Morávek Jiří35,80
6.Hamšík Václav38,15
7.Kala Jakub38,74
8.Hrňa Lukáš40,26
9.Roberts Matyáš42,42
10.Hažmuk Jáchym 51,31
11.Daniel Patrik52,81
Chlapci 15-17 let
PořadíJménoČas
1.Suchánek Daniel23,70
2.Adamec Petr24,33
3.Priessnitz Martin25,18
4.Hrabal Filip27,30
5.Grošov Pavel32,85
Muži 18-39 let
PořadíJménoČas
1.Suchánek Michal22,98
2.Kocáb Vojtěch23,13
3.Vank Pavel ml.24,99
4.Šando Ondřej25,29
5.Hřib Jakub26,07
6.Vojtek Tomáš27,40
7.Špičák Milan27,49
8.Henek Michal28,52
9.Kučera Michal28,63
10.Štourač Jan29,02
11.Konečný Robert29,93
12.Kozánek Petr30,00
13.Hronek Jaroslav30,36
14.Husslik Tomáš30,38
15.Vágner Vojtěch30,51
16.Šicner Michal30,60
17.Dvořáček Petr32,00
18.Tesař Radek32,79
19.Štětina Lukáš32,79
20.Rizner David33,34
21.Kačín Miroslav34,23
22.Šmarda Jiří35,26
23.Průša Radoslav36,16
24.Vondrák Roman36,68
25.Pejta Ivan37,14
26.Hajný Rostislav37,43
27.Žalio David42,58
28.Krejčíř Jan44,55
Muži 40-54 let
PořadíJménoČas
1.Vladimír Tomáš25,04
2.Kristek Martin27,80
3.Meixner Patrik29,00
4.Chřibek Martin29,57
5.Kasl Ondřej29,73
6.Votava Petr ml.32,14
7.Doubek Michal32,26
8.Trnka Hynek34,61
9.Zřídkaveselý Martin35,51
10.Vrtek Filip35,82
11.Hažmuk Ivo37,10
12.Prosser Ladislav39,62
13.Suchánek Zdeněk40,88
14.Mecerod Petr41,10
15.Palas Petr54,74
16.Fiala Karel1:10,97
17.Vakula Josef1:29,28
Muži 55-100 let
PořadíJménoČas
1.Krejčí František35,95
2.Vank Pavel36,03
3.Necid Jan41,09
4.Bohatec Radko46,89
5.Tureček Zdeněk50,55
6.Sobotka Ivan55,99
7.Přikryl Kamil59,13
8.Votava Petr1:02,90
9.Chalupa Josef1:02,92
10.Mach Luděk1:06,74
11.Vřešál Jan1:09,34
12.Kasl Rudolf1:12,46
13.Vašíček Josef1:13,94
14.Sobotka František1:19,60
Pes se svým pánem
PořadíJménoČas
1.Charlie+Minařík Michal25,24
2.Argy+Horáček Kamil35,95
3.Nela+Zavadil Josef40,42
4.Teddy+Prudík Matěj1:12,63

Výsledkové listiny 2018

Počet závodníků: 171
Letošní nejlepší čas: SuchĂĄnek Michal  22,51
Nejstarší závodník: HaĹžmuk Zdenek  75

DĂ­vky 3-6 let
1.FrkalovĂĄ Lucie59,09
2.BrandejsovĂĄ Veronika1:04,67
3.DohnalovĂĄ Marie1:21,29
4.FrkalovĂĄ Patricie1:21,76
5.Vlčková Veronika1:50,46
6.DrncovĂĄ MagdalĂŠna1:54,97
7.MatulovĂĄ MarkĂŠta2:23,26
DĂ­vky 7-10 let
1.HrdĂĄ Viktorka39,40
2.PolĂĄkovĂĄ Gabriela41,21
3.Teplá Kateřina45,22
4.KlieĹĄtikovĂĄ Lenka47,80
5.Uhříková Barbora48,27
6.OndrĂĄĹĄkovĂĄ Nina49,69
7.KowalovĂĄ KlĂĄra50,11
8.MarkovĂĄ Eva50,22
9.Ĺ erĂĄkovĂĄ Jana53,38
10.Uhříková Karolina53,72
11.MendelovĂĄ AmĂĄlie56,03
12.Ĺ erĂĄkovĂĄ Iva57,19
13.KrĂĄlovĂĄ Ivana57,48
14.Ĺ vehlĂĄkovĂĄ Ĺ ĂĄrka1:09,35
DĂ­vky 11-14 let
1.Kutějová Petra32,76
2.KlieĹĄtikovĂĄ Ĺ ĂĄrka34,24
3.Kučerová Kateřina35,54
4.AlexovĂĄ Barbora35,91
5.DostĂĄlovĂĄ Lenka35,94
6.KubinovĂĄ AdĂŠla36,95
7.DoubkovĂĄ Aneta38,49
8.TeplĂĄ Jana39,03
9.Staňková Věra40,74
10.Ĺ vecovĂĄ KarolĂ­na40,85
11.MarkovĂĄ Anna42,36
12.Žaliovå Eliťka43,84
13.HaĹžmukovĂĄ Jarmila43,90
14.Žaliovå Barbora44,38
15.Staňkovå AneŞka 53,21
DĂ­vky 15-17let
1.Chřibková Šárka31,45
2.KielarovĂĄ Hana31,96
3.Krejčí Terezka32,90
Ženy 18-34 let
1.Prosserová Kateřina31,94
2.Havlíčková Martina32,43
3.MeixnerovĂĄ Karla33,86
4.JemelĂ­kovĂĄ Vendula35,33
5.MatulovĂĄ Iva38,09
6.GrycovĂĄ Veronika40,90
7.BrĂĄzdovĂĄ Martina44,33
8.Lázničková Veronika59,84
Ženy 35-49 let
1.HamĹĄĂ­kovĂĄ Romana33,22
2.HaĹžmukovĂĄ Pavla37,25
3.TomĂĄĹĄovĂĄ Vlasta40,09
4.Uhříková Gabriela42,17
5.KaslovĂĄ Alena47,15
6.MlejnkovĂĄ Renata50,29
7.KrbovĂĄ Jitka51,98
8.Krejčí Jana 52,84
9.BĹžatkovĂĄ Romana56,90
10.MendlĂ­kovĂĄ Dana58,74
11.KrĂĄlovĂĄ Renata1:03,06
Ženy 50-100 let
1.SlabĂĄkovĂĄ Lenka40,84
2.MachalovĂĄ Jana52,99
3.Jadrníčková Hana53,07
4.Bednářová Marie1:13,33
Chlapci 3-6 let
1.HlouĹĄek Martin57,34
2.Mendel Alex1:10,07
3.Trňáček Filip1:10,36
4.BurdilĂĄk Robin2:13,57
Chlapci 7-10 let
1.TomĂĄĹĄ Viktor36,75
2.Kristek Jakub37,27
3.KreĹĄl JĂĄchym42,89
4.Krejčí Mikuláš 43,31
5.Brandejs Vojtěch43,77
6.HrdĂ˝ Samuel45,58
7.HlouĹĄek David47,82
8.Mlejnek Filip49,02
9.HrdĂ˝ Adam49,43
10.Krešl Vojtěch 50,47
11.Čoupek Jakub50,72
12.Frkal TomĂĄĹĄ52,47
13.Krejčí Metoděj 53,33
14.Ĺ vanda Jakub1:01,00
15.Wisz Jan1:08,20
Chlapci 11-14 let
1.Kristek Adam28,59
2.HamĹĄĂ­k VĂĄclav30,50
3.ChmelĂ­k Albert31,48
4.Morávek Jiří31,56
5.HaĹžmuk JĂĄchym33,22
6.Kasl David33,74
7.Vach Richard34,37
8.Šicner Štěpán34,45
9.Tomáš Vojtěch35,66
10.PovolnĂ˝ Daniel35,67
11.BeluĹĄko Daniel36,70
12.KlieĹĄtik Petr36,95
13.MorĂĄvek LukĂĄĹĄ37,08
14.TomĂĄĹĄek JĂĄchym37,54
15.Lebart Daniel44,04
Chlapci 15-17 let
1.Kiesel LukĂĄĹĄ25,29
2.Adamec Radek25,34
3.Priessnitz Martin25,69
4.Fojt Ondřej28,54
5.Kala Jakub35,27
MuĹži 18-39 let
1.SuchĂĄnek Michal22,51
2.Juránek Štěpán24,46
3.SuchĂĄnek Daniel24,50
4.Adamec Petr25,35
5.Vank Pavel25,50
6.Chřibek Marek26,25
7.Čoupek Jan27,44
8.Ĺ vanda Daniel28,03
9.Vach Karel30,24
10.HalĂĄmka TomĂĄĹĄ32,01
11.Brandejs Kamil32,89
12.Hronek Jaroslav33,34
13.Srna Jan33,72
14.Pejta Ivan34,32
15.ChlĂĄdek Pavel38,41
16.Kowal Martin38,90
17.StodĹŻlka LukĂĄĹĄ40,27
18.Krejčíř Jan41,76
19.Bina Petr43,03
20.Tioka Petr46,41
21.JirĂĄk TomĂĄĹĄ 49,49
22.Drnec Miroslav52,52
23.Frkal Pavel1:00,94
MuĹži 40-54 let
1.TomĂĄĹĄ VladimĂ­r25,36
2.Kalvoda Stanislav25,95
3.Kristek Martin27,06
4.BeluĹĄko Marek28,44
5.Chřibek Martin29,15
6.Maixner Patrik29,34
7.Schick Jindřich30,45
8.HorĂĄk Petr31,12
9.OndrĂĄĹĄek Roman31,27
10.Trňáček Tomáš32,33
11.Kasl Ondřej32,49
12.Ĺ icner Michal32,69
13.Doubek Michal33,49
14.Kielar Jiří34,16
15.Vrtek Filip34,43
16.KreĹĄl VladimĂ­r 34,91
17.HaĹžmuk Ivo35,86
18.Mlejnek Zbyněk36,14
19.Ustohal Radovan37,03
20.Chalk Steve38,84
21.Zřídkaveselý Martin39,77
22.Krejčí Miroslav41,17
23.Uhřík Jaromír41,24
24.SmrĹž Martin42,66
25.Fiala Karel1:17,40
MuĹži 55-100 let
1.Krejčí František35,06
2.RoĹĄtĂ­nskĂ˝ JaromĂ­r36,45
3.Fojt LeoĹĄ42,13
4.Tureček Zdeněk42,64
5.JurĂĄnek51,24
6.Sobotka Ivan1:06,60
7.Mach Luděk1:15,01
8.HaĹžmuk Zdenek1:44,08
9.Mach Jiří1:48,08
Pes se svým pånem
1.Minařík Michal27,72
2.HorĂĄk Petr29,05
3.Trňáček Tomáš31,76
4.Klieštik Jiří34,57
5.Horáček Kamil35,71
6.DostĂĄlovĂĄ Lenka38,40
7.PospĂ­ĹĄil Petr45,11
8.BeluĹĄkovĂĄ Nela45,37
9.DostĂĄl Petr55,24
10.DostĂĄlovĂĄ Alice1:00,82


Děkujeme všem, kdo nás podpořili a tím pomohli uskutečnit tuto tradiční akci.



Zde je seznam sponzorů, kteří podpoří tento ročník.
Děkujeme.


Věcné dary:
Obec Bílovice nad Svitavou
Pekárna Bílovice nad Svitavou
Restaurace U Ševčíků
Víno Rakvice
Kernun
KTS ekologie s.r.o.
LUBSTAR THE OIL COMPANY
Machala Jiří
Somogy Robert
Vacík Václav
STUDENT AGENCY
Finanční dary:
Jihomoravský kraj
Obec Bílovice nad Svitavou
Pavel Gruber - zámečnictví
ROMIX, Specializované práce Luděk Vondra
ADAVAK s.r.o
Vodárenská akciová společnost Brno-venkov
OKVENT - Ondřej Mach
Pavel Krahulík


© 2018  vytvořil a spravuje 2BMEDIA.cz