L e t o š n í     p l a k á t

Fotogalerie letošního ročníku

Počet běžících: 175

Nejstarší závodník: Lech Jiří (78let)

Nejlepší letošní čas: Suchánek Michal 23,44s





Vítězové jednotlivých kategorií:



dívky 3 - 6 let
1. Hrdá Viktorie 59,53
2. Průšová Taťána 1:12,68
3. Průšová Zuzana 1:45,47



chlapci 3 - 6 let
1. Tomáš Viktor 52,18
2. Kresl Jáchym 1:02,66
3. Krejčí Mikuláš 1:05,06



dívky 7 - 10 let
1. Kutějová Petra 40,22
2. Jankovská Lenka 48,28
3. Pokorná Daniela 48,85



chlapci 7 - 10 let
1. Kristek Adam 37,09
2. Hamšík Václav 41,87
3. Tomáš Vojtěch 42,25



dívky 11 - 14 let
1. Chribková Šárka 34,16
2. Krejčí Tereza 35,00
3. Alexová Barbora 36,00



chlapci 11 - 14 let
1. Priessnitz Martin 26,41
2. Hrabal Filip 29,28
3. Kiesel Lukáš 29,32



dívky 15 - 17 let
1. Kieselová Michaela 31,75
2.  
3.  



chlapci 15 - 17 let
1. Adamec Petr 24,85
2. Suchánek Daniel 26,53
3. Priessnitz Jan 26,94



ženy 18 - 34 let
1. Havlíčková Martina 32,82
2. Meixnerová Karla 34,91
3. Nedomová Lucie 35,94



muži 18 - 39 let
1. Suchánek Michal 23,44
2. Vank Pavel 25,22
3. Rypka Jiří 25,82



ženy 35 - 49 let
1. Hažmuková Pavla 34,59
2. Hamšíková Romana 37,72
3. Tomášová Vlasta 38,75



muži 40 - 54 let
1. Tomáš Vladimír 25,09
2. Beluško Marek 28,47
3. Meixner Patrik 29,66



ženy 50 - 100 let
1. Smrčková Jana 40,35
2. Brázdová Jana 44,09
3. Jadrníčková Hana 50,63



muži 55 - 100 let
1-2. Brtník Jiří 36,03
1-2. Krejčí František 36,03
3. Vank Pavel 36,50



pes se svým pánem
1. Charlie a Minařík Michal 25,32
2. Žofka a Klieštík Jiří 31,91
3. Jessie a Morávek Jiří 38,91

(Foto: Martin Vágner)

Výsledkové listiny 2015

Dívky 3-6 let
PořadíJménoČas
1.Hrdá Viktorie59.53
2.Průšová Taťána1:12.68
3.Průšová Zuzana1:46.47
 
Dívky 7-10 let
PořadíJménoČas
1.Kutějová Petra40.22
2.Jankovská Lenka48.28
3.Pokorná Daniela48.85
4.Řeháková Tereza49.25
5.Žáhová Eliška51.78
6.Belušková Nela52.87
7.Hažmuková Jarmila53.50
8.Hrňová Lucie53.50
9.Průšová Viola54.22
10.Hanáková Barbora55.18
11.Klimentová Sabina56.06
12.Žáhová Bára57.03
13.Poláková Gabriela1:00.91
14.Hraníčková Markéta1:01.82
15.Helánová Tereza1:01.85
16.Klieštiková Lenka1:05.87
 
Dívky 11-14 let
PořadíJménoČas
1.Chribková Šárka34.16
2.Krejčí Tereza35.00
3.Alexová Barbora36.00
4.Mezerová Eliška38.63
5.Wiszová Klára40.35
6.Prudíková Nikol40.66
7.Klieštíková Šárka40.85
8.Mullerová Šárka41.41
9.Průšová Elena43.53
10.Marková Lucie1:05.78
 
Dívky 15-17 let
PořadíJménoČas
1.Kieselová Michaela31.75
 
Ženy 18-34 let
PořadíJménoČas
1.Havlíčková Martina32.82
2.Meixnerová Karla34.91
3.Nedomová Lucie35.94
4.Bžatková Kateřina36.32
5.Plotzerová Adriana38.41
6.Staňková Kateřina40.91
7.Brázdová Martina42.72
 
Ženy 35-49 let
PořadíJménoČas
1.Hažmuková Pavla34.59
2.Hamšíková Romana37.72
3.Tomášová Vlasta38.75
4.Slabáková Lenka45.53
5.Hošková Lenka48.50
6.Janíková Dagmar50.06
7.Priessnitzová Miroslava51.78
8.Bžatková Romana54.63
9.Průšová Jana1:13.28
 
Ženy 50-100 let
PořadíJménoČas
1.Smrčková Jana40.35
2.Brázdová Jana44.09
3.Jadrníčková Hana50.63
4.Kolaříková Magda52.18
5.Bednářová Marie1:08.68
 
Chlapci 3-6 let
PořadíJménoČas
1.Tomáš Viktor52.18
2.Kresl Jáchym1:02.66
3.Krejčí Mikuláš1:05.06
4.Man Přemek1:05.22
5.Hrdý Samuel1:05.72
6.Hloušek David1:06.59
7.Prudík Matěj1:17.13
8.Chrascina Jakub1:32.72
9.Prudík Adam2:06.91
10.Hažmuk Zbyšek2:32.25
 
Chlapci 7-10 let
PořadíJménoČas
1.Kristek Adam37.09
2.Hamšík Václav41.87
3.Tomáš Vojtěch42.25
4.Morávek Lukáš42.97
5.Vach Richard43.13
6.Suchánek Adam43.78
7.Chylík Oliver45.00
8.Klieštik Petr53.09
9.Beluško Daniel53.91
10.Šebek Tomáš54.06
11.Kristek Jakub55.09
12.Hájek Jakub56.03
13.Skoupý Lukáš1:07.22
14.Kresl Vojtěch1:07.47
15.Kudlička Jan1:15.53
16.Žatecký Albert1:27.37
 
Chlapci 11-14 let
PořadíJménoČas
1.Priessnitz Martin26.41
2.Hrabal Filip29.28
3.Kiesel Lukáš29.32
4.Adamec Radek30.59
5.Šenk Martin31.37
6.Jankovský Petr32.95
7.Grabec Michal33.16
8.Daniel Jan33.75
9.Morávek Jiří35.28
10.Zajíček Vojtěch36.25
11.Adamec Ondřej36.87
12.Šebek Radim37.03
13.Borovec Vojtěch38.91
14.Říha Martin42.68
15.Skoupý Jan44.66
16.Vyhnal Jakub47.47
17.Kala Jakub48.16
18.Hažmuk Jáchym52.25
19.Patrik Daniel55.50
20.Krahulík Pavel1:08.75
 
Chlapci 15-17 let
PořadíJménoČas
1.Adamec Petr24.85
2.Suchánek Daniel26.53
3.Priessnitz Jan26.94
4.Svoboda Samuel27.22
5.Chřibek Marek27.22
6.Bžatek Vojtěch29.16
7.Janík Miroslav29.94
8.Říha Jaroslav34.18
 
Muži 18-39 let
PořadíJménoČas
1.Suchánek Michal23.44
2.Vank Pavel25.22
3.Rypka Jiří25.82
4.Kolařík Štěpán26.03
5.Vank Michal27.16
6.Nešpor Michael27.32
7.Konečný Robert27.47
8.Špičák Milan27.72
9.Kristek Martin28.16
10.Vach Karel28.66
11.Kubínek František29.06
12.Hronek Jaroslav32.28
13.Trnka Matouš34.06
14.Cohen Vladislav34.28
15.Srba Martin34.82
16.Vondrák Roman35.56
17.Pejta Ivan36.03
18.Průša Radoslav36.22
19.Ličartovský Michal40.06
20.Policer Štěpán41.72
21.Man Daniel42.13
22.Kunovjánek Ivo44.97
23.Krejčíř Jan45.03
24.Vyhnal David57.44
 
Muži 40-54 let
PořadíJménoČas
1.Tomáš Vladimír25.09
2.Beluško Marek28.47
3.Meixner Patrik29.66
4.Schick Jindřich30.44
5.Kiesel Luboš30.85
6.Hráček Antonín31.16
7.Chříbek Martin31.35
8.Doubek Michal31.47
9.Trnka Hynek32.22
10.Šenk Martin32.97
11.Priessnitz Vít33.22
12.Kresl Vladimír34.18
13.Kolařík Roman34.50
14.Mlejnek Zbyněk35.02
15.Svoboda Mojmír35.13
16.Vrtek Filip36.28
17.Hažmuk Ivo36.47
18.Hochman Stanislav36.66
19.Daniel Petr37.72
20.Mezera Pavel38.35
21.Zajíček Tomáš39.03
22.Klusák Jan40.58
23.Borkovec Pavel40.72
24.Přikryl Vladimír44.00
25.Hranička Jaroslav47.66
26.Sýkora Petr54.16
27.Marek Emil1:00.16
28.Charvát Michael1:01.47
 
Muži 55-100 let
PořadíJménoČas
1.Brtník Jiří36.03
2.Krejčí František36.03
3.Vank Pavel36.50
4.Štípek Miroslav37.59
5.Juránek Stanislav43.32
6.Boháč Jiří49.53
7.Buchta Vladimír51.16
8.Přikryl Kamil59.97
9.Mach Luděk1:01.97
10.Lech Jiří1:09.32
 
Pes se svým pánem
PořadíJménoČas
1.Charlie+Minařík Michal25.32
2.Žofka+Klieštik Jiří31.91
3.Jessie+Morávek Jiří38.91
4.Artemis+Němec Karel40.44
5.Jack+Prudíková Nikol42.32
6.Fido+Chocholáč Petr45.35
7.Lucky+Šťastný Robert45.72
8.Meginka+Jurášová Michaela47.97
 
Děkujeme všem, kdo nás podpořili a tím pomohli uskutečnit tuto tradiční akci.




Zde je seznam sponzorů, kteří podpořili tento ročník.
Děkujeme.


Věcné dary:
Obec Bílovice nad Svitavou
Pekárna Bílovice nad Svitavou
Víno Rakvice
KTS ekologie s.r.o.
LUBSTAR THE OIL COMPANY
BUBI - Karel Buchtel
FORS CS, spol.s.r.o.
Trusted Networ Solutions a.s.
Vacík Václav
Machala Jiří
Restaurace U Ševčíků
Výletní restaurace Sokolovna
Somogy Robert
GASBERO s.r.o.
Pavel Hanák
Zeffir
Finanční dary:
Jihomoravský kraj
Obec Bílovice nad Svitavou
Pavel Gruber - zámečnictví
ADAVAK s.r.o
Kousal Oldřich - voda, topení, plyn
ROMIX, Specializované práce Luděk Vondra
Vodárenská akciová společnost Brno-venkov
Ivo Hažmuk
MUDr Gustav Bártek


© 2018  vytvořil a spravuje 2BMEDIA.cz