Děkujeme všem, kdo nás podpoří a tím pomohou uskutečnit tuto tradiční akci.
( darovací smlouva )




Počet běžících: 142

Nejstarší závodník: Drlík Vladimír (80let)

Nejlepší letošní čas: Vojtěch Kocáb 22,85s





Vítězové jednotlivých kategorií:



dívky 3 - 6 let
1. Hrdá Viktorie 1:07,44
2. Klieštiková Lenka 1:14,47
3. Žouželková Emma 1:38,63



chlapci 3 - 6 let
1. Zavadil Adam 1:00,09
2. Tomáš Viktor 1:01,16
3. Hrdý Samuel 1:11,37



dívky 7 - 10 let
1. Alexová Barborka 36,63
2. Hanáková Pavlína 45,75
3. Mezerová Marie 47,09



chlapci 7 - 10 let
1. Kristek Adam 39,35
2. Skoupý Jan 43,41
3. Morávek Jiří 43,91



dívky 11 - 14 let
1. Kieselová Michaela 29,85
2. Krejčí Tereza 33,35
3. Prudíková Nikol 39,72



chlapci 11 - 14 let
1. Adamec Petr 26,97
2. Priessnitz Martin 30,22
3. Hrabal Filip 30,66



dívky 15 - 17 let
1. Mezerová Anežka 37,87
2.  
3.  



chlapci 15 - 17 let
1. Suchánek Daniel 28,09
2. Minařík Michal 28,59
3. Priessnitz Jan 29,22



ženy 18 - 34 let
1. Svobodová Lenka 27,82
2. Aulehlová Barbora 38,16
3. Tomášová Vlasta 38,66



muži 18 - 39 let
1. Kocáb Vojtěch 22,85
2. Vank Pavel 24,32
3. Suchánek Michal 24,59



ženy 35 - 49 let
1. Slabáková Lenka 41,87
2. Kieselová Květa 46,18
3. Trnková Klára 47,85



muži 40 - 54 let
1. Hráček Antonín 29,50
2. Doubek Michal 31,44
3. Priessnitz Vít 31,94



ženy 50 - 100 let
1. Jadrníčková Hana 51,53
2. Machalová Jana 52,66
3. Putnová Eva 55,50



muži 55 - 100 let
1. Brtník Jiří 33,56
2. Krejčí František 34,41
3. Vank Pavel 36,00



pes se svým pánem
1. Žofka a Klieštík Jiří 32,35
2. Docent a Mezerová Anežka 37,56
3. Artemis a Němec Karel 37,91

Výsledkové listiny 2014

OMLUVA:
Omlouváme se za chybu ve výsledcích v kategorii chlapců 15-17let, kde zvítězil Daniel Suchánek s časem 28.09 sec, ale naší vinou nestál na stupních vítězů. Cenu vítěze ale dodatečně dostal. Doufáme, že na tento tradiční běh nezanevře a zůčastní se i dalšího ročníku.

Dívky 3-6 let
PořadíJménoČas
1.Hrdá Viki1:07.44
2.Klieštiková Lenka1:14.47
3.Žouželková Emma1:38.63
 
Dívky 7-10 let
PořadíJménoČas
1.Alexová Barbora36.63
2.Hanáková Pavlína45.75
3.Mezerová Marie47.09
4.Klieštiková Šárka48.82
5.Kutějová Petra48.97
6.Košťál Katarina54.68
7.Průšová Viola55.03
8.Hrňová Lucie55.28
9.Klimentová Sabina1:02.37
10.Hanáková Barbora1:02.97
11.Doubková Aneta1:03.25
12.Hraníčková Markéta1:04.18
13.Peclová Ema1:05.03
14.Havlíčková Lucie1:14.72
 
Dívky 11-14 let
PořadíJménoČas
1.Kieselová Michaela29.85
2.Krejčí Tereza33.35
3.Prudíková Nikol39.72
4.Helánová Kateřina51.50
5.Havlíčková Klára57.35
 
Dívky 15-17 let
PořadíJménoČas
1.Mezerová Anežka37.87
 
Ženy 18-34 let
PořadíJménoČas
1.Svobodová Lenka27.82
2.Aulehlová Barbora38.16
3.Tomášová Vlasta38.66
4.Clarkson Eva39.37
5.Brázdová Martina42.50
 
Ženy 35-49 let
PořadíJménoČas
1.Slabáková Lenka41.87
2.Kieselová Květa46.18
3.Trnková Klára47.85
4.Brázdová Jana49.72
5.Kolaříková Magda51.03
6.Janíková Dagmar51.47
7.Bžatková Romana55.03
8.Borkovcová Bohdana1:08.22
9.Havlíčková Eva1:09.82
 
Ženy 50-100 let
PořadíJménoČas
1.Jadrníčková Hana51.53
2.Machalová Jana52.66
3.Putnová Eva55.50
4.Bednářová Marie1:16.13
5.Slezáková Věra1:44.35
 
Chlapci 3-6 let
PořadíJménoČas
1.Zavadil Adam1:00.09
2.Tomáš Viktor1:01.16
3.Hrdý Samuel1:11.37
4.Prudík Matěj1:18.97
5.Mezera Tomáš1:23.06
 
Chlapci 7-10 let
PořadíJménoČas
1.Kristek Adam39.35
2.Skoupý Jan43.41
3.Morávek Jiří43.91
4.Jordánek David45.18
5.Suchánek Adam48.03
6.Vyhnal Jakub48.16
7.Toman Jakub49.44
8.Tomáš Vojtěch49.47
9.Klieštik Petr54.41
10.Mateja Jiří1:01.94
11.Halas Šimon1:07.63
12.Staněk Tomáš1:10.09
13.Žatecký Albert1:25.85
 
Chlapci 11-14 let
PořadíJménoČas
1.Adamec Petr26.97
2.Priessnitz Martin30.22
3.Hrabal Filip30.66
4.Endl Lukáš32.63
5.Kiesel Lukáš32.68
6.Janík Miroslav32.91
7.Šenk Martin35.13
8.Hrňa Lukáš40.68
9.Holánek Marek41.13
10.Borkovec Vojtěch46.87
11.Kala Jakub48.97
12.Košťál Nicolas50.32
13.Holánek Petr55.67
 
Chlapci 15-17 let
PořadíJménoČas
1.Suchánek Daniel28.09
2.Minařík Michal28.59
3.Priessnitz Jan29.22
4.Bžatek Vojtěch32.56
5.Trnka Matouš34.72
6.Šerák Matěj35.68
7.Peřina Tomáš40.25
 
Muži 18-39 let
PořadíJménoČas
1.Kocáb Vojtěch22.85
2.Vank Pavel24.32
3.Suchánek Michal24.59
4.Tomáš Vladimír25.47
5.Kalvoda Stanislav26.72
6.Kristek Martin27.97
24.Meluzín Petr29.09
7.Janáček Jan29.56
8.Šicner Michal29.56
9.Máša Bohuslav30.63
10.Koutník Jan31.00
11.Hronek Jaroslav31.47
12.Štancl Jiří31.50
13.Zavadil Ondřej32.09
14.Vystrčil Daniel32.37
15.Fischer Tomáš33.00
16.Šenk Martin33.37
17.Vrtek Filip35.09
18.Pejta Ivan35.78
19.Doležal Radek36.23
20.Průša Radoslav37.50
21.Licek Vlastimil38.63
22.Krejčíř Jan39.32
23.Krejčí Miroslav39.68
 
Muži 40-54 let
PořadíJménoČas
1.Hráček Antonín29.50
2.Doubek Michal31.44
3.Priessnitz Vít31.94
4.Šerák Petr35.68
5.Trnka Hynek35.72
6.Kolařík Roman36.50
7.Sucharda Pavel37.94
8.Pospíšil Petr38.35
9.Mezera Pavel40.00
10.Borkovec Pavel40.72
11.Bžatek Miroslav41.56
12.Suchánek Zdeněk42.63
13.Orel Marek43.25
14.Hranička Jaroslav45.00
15.Hrňa Stanislav46.87
16.Rozbořil Jiří52.06
17.Sýkora Petr58.28
18.Vakula Josef1:11.50
 
Muži 55-100 let
PořadíJménoČas
1.Brtník Jiří33.56
2.Krejčí Frnatišek34.41
3.Vank Pavel36.00
4.Hýbl Lubomír37.09
5.Rosemberk Vladimír37.44
6.Kučinský Petr40.35
7.Sobotka Ivan47.06
8.Zavadil Josef51.06
9.Buchta Vladimír52.87
10.Podešva Ivoš58.06
11.Přikryl Kamil1:00.06
12.Sobotka František1:00.32
13.Lech Jiří1:03.87
14.Mach Luděk1:04.47
15.Drlík Vladimír1:22.72
 
Pes se svým pánem
PořadíJménoČas
1.Klieštik Jiří a Žofka32.35
2.Mezerová Anežka a Docent37.56
3.Artemis a Karel Němec37.91
4.Vyhnal David a Shaggi48.47
5.Dorka+Nikol Prudíková1:09.50
6.Teddy a Matěj Prudík1:25.78
 


Zde je seznam sponzorů, kteří podpořili tento ročník.
Děkujeme.


Věcné dary:
Obec Bílovice nad Svitavou
Pekárna Bílovice nad Svitavou
BUBI - Karel Buchtel
FORS CS, spol.s.r.o.
ZD Němčičky - Mittner Jindřich
KTS ekologie s.r.o.
Trusted Networ Solutions a.s.
Mgr. Cvetler Filip
Vacík Václav
Machala Jiří
Obecní hospoda
Restaurace U Ševčíků
Výletní restaurace Sokolovna
Somogy Robert
LUBSTAR THE OIL COMPANY
Restaurace U Lajcmanů
Finanční dary:
Jihomoravský kraj
Obec Bílovice nad Svitavou
Pavel Gruber - zámečnictví
Vodárenská akciová společnost Brno-venkov
ROMIX
ADAVAK s.r.o
Ivo Hažmuk
MUDr Gustav Bártek
Kousal Oldřich - voda, topení, plyn


© 2010  vytvořil a spravuje Babas Bílovice nad Svitavou