Něco málo fotek z ročníku 2013


Přehled výsledků ročníku 2013

Počet běžících: 199

Nejstarší závodník: Drlík Vladimír (79let)

Nejlepší letošní čas: Vojtěch Kocáb 21,63s





Vítězové jednotlivých kategorií:



dívky 3 - 6 let
1. Hanáková Barbora 1:08,08
2. Hrdá Viktorie 1:22,37
3. Svobodová Laura 1:33,03



chlapci 3 - 6 let
1. Tomáš Vojtěch 58,91
2. Ulbrich Max 1:01,00
3. Suchánek Adam 1:01,06



dívky 7 - 10 let
1. Alexová Barborka 36,85
2. Prudíková Nikol 43,16
3. Kutějová Petra 50,09



chlapci 7 - 10 let
1. Grabec Michal 33,00
2. Kiesel Lukáš 34,18
3. Adamec Radek 34,66



dívky 11 - 14 let
1. Kieselová Michaela 32,09
2. Hošková Lucie 34,50
3. Nedělková Aneta 35,37



chlapci 11 - 14 let
1. Suchánek Daniel 28,16
2. Adamec Petr 29,28
3. Minařík Michal 29,37



dívky 15 - 17 let
1. Hrubá Michaela 28,72
2. Schlacer Melissa 32,85
3. Bžatková Kateřina 35,22



chlapci 15 - 17 let
1. Suchánek Michal 23,63
2. Priessnitz 29,85
3.  



ženy 18 - 34 let
1. Svobodová Lenka 26,94
2. Meixnerová Karla 31,94
3. Nedomová Lucie 33,72



muži 18 - 39 let
1. Kocáb Vojtěch 21,63
2. Tomáš Vladimír 23,66
3. Juránek Štěpán 24,03



ženy 35 - 49 let
1. Hažmuková Pavla 34,13
2. Smrčková Jana 41,13
3. Slabáková Lenka 43,41



muži 40 - 54 let
1. Kasl Ondřej 30,03
2. Kiesel Luboš 30,09
3. Meixner Patrik 30,59



ženy 50 - 100 let
1. Svobodová Lenka 45,56
2. Jadrníčková Hana 49,47
3. Putnová Eva 51,56



muži 55 - 100 let
1. Brtník Jiří 34,22
2. Hýbl Lubomír 34,66
3. Krejčí František 36,09

pes se svým pánem
1. Žofka + Klieštík Jiří 33,53
2. Bonny + Kieselová Michaela 36,75
3. Docent + Mezerová Anežka 38,72



Výsledkové listiny 2013

Dívky 3-6 let
PořadíJménoČas
1.Hanáková Barbora1:08.08
2.Hrdá Viktorie1:22.37
3.Svobodová Laura1:33.03
 
Dívky 7-10 let
PořadíJménoČas
1.Alexová Barbora36.85
2.Prudíková Nikol43.16
3.Kutějová Petra50.09
4.Klieštíková Šárka52.37
5.Tomášková Klára53.53
6.Hrňová Lucie56.44
7.Jandlová Gabriela59.82
8.Pulicarová Sabina1:01.59
9.Hažmuková Jarmila1:04.00
10.Klimentová Sabina1:05.75
11.Hráčková Tereza1:06.59
12.Ryšavá Valerie1:06.72
13.Helánová Kateřina1:08.03
14.Marková Lucie1:16.50
15.Křivonožková Lucie1:24.28
16.Helánová Tereza1:26.47
 
Dívky 11-14 let
PořadíJménoČas
1.Kieslová Michaela32.09
2.Hošková Lucie34.50
3.Nedělková Aneta35.37
4.Krejčí Tereza38.78
5.Foltýnová Tereza39.41
6.Hošková Michaela40.82
7.Mezerová Eliška43.56
8.Dřínková Michala46.56
9.Ryšavá Viktorie47.25
10.Holková Kristýna47.72
11.Kolářová Veronika47.87
12.Brázdová Šárka50.41
13.Weinbergerová Lucie50.41
 
Dívky 15-17 let
PořadíJménoČas
1.Hrubá Michaela28.72
2.Schlacer Melissa32.85
3.Bžatková Kateřina35.22
4.Mezerová Anežka36.63
 
Ženy 18-34 let
PořadíJménoČas
1.Svobodová Lenka26.94
2.Meixnerová Karla31.94
3.Nedomová Lucie33.72
4.Orlová Eva35.25
5.Tomášová Vlasta38.63
6.Dobešová Markéta41.37
7.Brázdová Martina41.47
8.Sazama Michaela45.41
9.Peřinová Lenka1:10.78
 
Ženy 35-49 let
PořadíJménoČas
1.Hažmuková Pavla34.13
2.Smrčková Jana41.13
3.Slabáková Lenka43.41
4.Ulbrichová Simona44.26
5.Priessnitzová Miroslava48.66
6.Vargová Jitka50.35
7.Bžatková Romana53.22
8.Němčanská Iva57.94
9.Ondryášová Dagmar1:07.87
10.Racková Jarmila1:12.16
 
Ženy 50-100 let
PořadíJménoČas
1.Svobodová Lenka45.56
2.Jadrníčková Hana49.47
3.Putnová Eva51.56
4.Machalová Jana53.06
5.Štípková Vlasta1:57.63
 
Chlapci 3-6 let
PořadíJménoČas
1.Tomáš Vojtěch58.91
2.Ulbrich Max1:01.00
3.Suchánek Adam1:01.06
4.Hráček David1:07.35
5.Tomáš Viktor1:08.87
6.Holek Tomáš1:17.82
7.Skoupý Lukáš1:18.94
8.Solík Daniel1:20.56
9.Man Přemek1:23.03
10.Mezera Tomáš1:29.28
11.Hrdý Samuel1:29.78
12.Prudík Matěj1:32.03
13.Rakušan Martin1:52.13
14.Burger Patrik3:21.75
 
Chlapci 7-10 let
PořadíJménoČas
1.Grabec Michal33.00
2.Kiesel Lukáš34.18
3.Adamec Radek34.66
4.Endl Tomáš36.00
5.Vavřiník Tomáš37.97
6.Hrdý Filip38.28
7.Skoupý Jan47.00
8.Hrabal David47.85
9.Ambros Lukáš50.16
10.Toman Jakub51.13
11.Moravec Daniel53.50
12.Holek Dominik56.87
13.Hažmuk Jáchym58.63
14.Klieštik Petr1:01.13
15.Krahulík Pavel1:05.72
16.Tomášek Jáchym1:06.03
17.Halas Šimon1:11.44
18.Viklický Aleš1:15.33
 
Chlapci 11-14 let
PořadíJménoČas
1.Suchánek Daniel28.16
2.Adamec Petr29.28
3.Minařík Michal29.37
4.Starý Jakub29.50
5.Švanda Daniel29.72
6.Priessnitz Martin30.66
7.Bžatek Vojtěch32.44
8.Hrabal Filip34.91
9.Meixner Jakub34.94
10.Holík Tomáš36.06
11.Janík Miroslav36.09
12.Šenk Martin37.59
13.Švanda Jan38.00
14.Chráscina Dalibor38.03
15.Tichý Mirek39.75
16.Janík Jan40.06
17.Peřina Tomáš40.09
18.Hrňa Tomáš40.94
19.Holánek Marek41.16
20.Buráň Filip41.32
21.Papaj Michal42.94
22.Mrkvica Jiří43.91
23.Borkovec Vojtěch48.97
24.Kala Jakub54.25
25.Hájek David56.56
 
Chlapci 15-17 let
PořadíJménoČas
1.Suchánek Michal23.63
2.Priessnitz Jan29.85
 
Muži 18-39 let
PořadíJménoČas
1.Kocáb Vojtěch21.63
2.Tomáš Vladimír23.66
3.Juránek Štěpán24.03
4.Vank Pavel24.63
5.Holec Pavel24.97
6.Locker Jiří25.00
7.Kalvoda Stanislav25.97
8.Štourač Jan26.13
9.Krejčí Radek26.47
10.Hamák Aleš27.44
11.Konečný Robert27.97
12.Jandl Radek28.18
13.Pulicar Martin28.87
14.Šašinka Čeněk30.09
15.Vágner Martin30.22
16.Máca Tomáš30.37
17.Šenk Martin32.06
18.Hronek Jaroslav32.13
19.Hrabal Marek32.53
20.Lysák Vlastimil32.59
21.Štancl Jiří32.59
22.Jadrníček Tomáš32.59
23.Dřínek Vratislav32.68
24.Svoboda Marek33.82
25.Fischer Tomáš33.94
26.Pelc Vladimír33.97
27.Pokorný Ladislav36.16
28.Sazama Petr36.47
29.Štěpánek Radek37.16
30.Konečný Dušan37.18
31.Vrtek Filip37.35
32.Skoupý Milan39.06
33.Doležal Radek40.75
34.Man Daniel41.94
35.Marek Emil56.94
36.Hruška Marek1:29.22
 
Muži 40-54 let
PořadíJménoČas
1.Kasl Ondřej30.03
2.Kiesel Luboš30.09
3.Meixner Patrik30.59
4.Hráček Antonín31.18
5.Hynšt Karel31.53
6.Buráň Pavel31.72
7.Skyba Martin32.18
8.Holík Martin32.82
9.Priessnitz Vít32.91
10.Mecerod Petr34.87
11.Vank Pavel35.97
12.Mrkvica Jiří36.32
13.Brázda Karel36.37
14.Válek Přemysl36.56
15.Pospíšil Petr36.82
16.Orlt Štěpán37.09
17.Chalk Steve37.35
18.Mezera Pavel37.82
19.Hamžuk Ivo38.75
20.Kučinský Pavel40.32
21.Šerák Jan41.63
22.Bžatek Miroslav41.68
23.Kučinský Petr42.16
24.Borkovec Pavel43.25
25.Varga Jaroslav44.56
26.Orel Marek44.87
27.Foltýn Richard46.16
28.Ondryáš Michal47.68
29.Krchár František50.18
30.Weinberger Michal51.94
31.Mach Luděk53.63
32.Sýkora Petr56.91
 
Muži 55-100 let
PořadíJménoČas
1.Brtník Jiří34.22
2.Hýbl Lubomír34.66
3.Krejčí František36.09
4.Štípek Miroslav36.66
5.Sobotka Ivan45.82
6.Sobotka František58.97
7.Přikryl Kamil59.09
8.Popelák Ivo1:12.85
9.Drlík Vladimír1:28.75
 
Pes se svým pánem
PořadíJménoČas
1.Klieštik Jiří a Žofka33.53
2.Kieselová Michaela a Bonny36.75
3.Mezerová Anežka a Docent38.72
 



Zde je seznam sponzorů, kteří podpoří tento ročník.
Děkujeme.


Věcné dary:
STUDENT AGENCY
KTS ekologie s.r.o.
Mittner Jindřich
Mgr. Cvetler Filip
Trusted Networ Solutions a.s.
Vacík Václav
Pavel David
JAPACO - JUDr. Jaroslav Pavlíček
Budweiser Budvar
Pekárna Bílovice nad Svitavou
BUBI - Karel Buchtel
Machala Jiří
Restaurace U lišky Bystroušky
Obecní hospoda - Vlastimil Kozlíček
FORS CS, spol.s.r.o.
LUBSTAR THE OIL COMPANY
Restaurace U Ševčíků
Výletní restaurace Sokolovna
Restaurace U Lajcmanů
Mazanec Zdeněk-Chaloupka u komína
Somogy Robert
Ondřej Mach
Ing. Dušan Lázníček
Finanční dary:
Jihomoravský kraj
Obec Bílovice nad Svitavou
Luděk Vondra - stavební a výškové práce
ADAVAK s.r.o
Pavel Gruber - zámečnictví
G+B autoservis
Jaroslav a Marie Burešovi
Ivo Hažmuk
MUDr Gustav Bártek
Vodárenská akciová společnost Brno-venkov
Kousal Oldřich - voda, topení, plyn
Jiří Lefner-potraviny


Již předem děkujeme manželům Drápalovým,
za každoroční zapůjčení staré termosky na teplé nápoje pro organizátory.


© 2010  vytvořil a spravuje Babas Bílovice nad Svitavou